;

پادکست نقد و بررسی فیلم “تئوری همه چیز” Theory of everythings

کارگردان: جمیز مارش James Marsh
بازیگران: ادی ردمین  Eddie Redmayne، فیلیسیتی جونز Felicity Jones

ژانر: بیوگرافی، درام، عشقی

 

بدون شک ساخت فیلمی درباره یکی از مشهورترین دانشمندان حال حاضر در جهان کاری بسیار دشوار است. شخصی که لقب مشهورترین دانشمند، مشهورترین بیمار ALS، مشهورترین فیزیکدان و مشهورترین خداناباور را یدک می کشد. خانمها و آقایان به زندگی استیفن هاوکینگ Stephen Hawking خوش آمدید.

در این برنامه کیان، امیر و فاطمه قسمتهای مختلف فیلم را به بحث می گذارند و ایرادات آن را در کنار نقاط قوتش بررسی خواهند کرد. فیلم “تئوری همه چیز” Theory of everythings از دوران جوانی هاوکینگ در دانشگاه آغاز می شود، داستان عاشق شدن او، پیشرفتش در تحصیل، مبارزه اش با بیماری و نوشته شدن پربحث ترین و معروف ترین کتاب او یعنی “تاریخچه زمان” را در بر می گیرد. در این فیلم “ادی ردمین” چنان شگفت انگیز نقش “استیفن هاوکینگ” را  بازی میکند که هر بیننده ای را محو بازی خویش نموده، و اسکار بهترین بازیگر مرد را هم در سال ۲۰۱۵ به خاطر بازی در همین نقش بدست آورد.

آیا میدانید نظر خود “استیفن هاوکینگ” پس از دیدن این فیلم چه بود؟

آیا می دانید این فیلم از روی چه منبعی ساخته شده است؟

آیا میدانید چه مقدار از رویدادهای فیلم واقعیت دارد؟

آیا می دانید این فیلم چه افتخاراتی را کسب کرده است.

 

با گروه سینماگپ همراه باشید و این پادکست شنیدنی را از دست ندهید.

[yasr_visitor_multiset setid=0]

دانلود پادکست فیلم “تئوری همه چیز” Theory of everythings با حجم ۳۴ MB

 

 

Subscribe
به من اطلاع بده:
guest

2 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها
Inline Feedbacks
View all comments
Darush
Darush
۷ آذر, ۱۳۹۶ ۱:۳۷ ق٫ظ

برداشت من از فیلم خیلی نزدیک به فاطمه بود، فیلم سعی بر این داشت بگه که ورای تمام شرایطی که میتونه علیه آدم باشه، میشه امید داشت و میخواسته اینو در غالب یه فیلم مستندوار عرضه کنه که بگه میگی نه؟! اینم استیون هاکینگ که گواه بر امید داشتن در هر شرایطیه حی و حاضر و درباره اون افتادن خودکاری که بحث شد، همون چیزی که کیان گفت دقیقا و با اینکه فیلم رو حدودا سه سال پیش دیدم، اما به خوبی ما یک بار دیگر هم شاهد افتادن خودکار فردی هستیم که هاکینگ (که در آن جاهای فیلم سالم… ادامه دیدگاه »