;

پادکست نقد و بررسی فیلم “بازگشته” Revenant

فیلم “بازگشته” Revenant داستان یک شکارچی است که پس از درگیری با خرس و جراحت های بسیار، در شرف مرگ قرار میگیرد و توسط دوستانش در جنگل رها می شود. فیلم داستان امید او به بقا و تلاشش برای انتقام  را تعریف می کند. در این برنامه کیان، به همراه ارسلان و سوشیانت به بررسی جدیدترین ساخته ” لخاندرو گونزالس ایناریتو” می پردازند.

“ایناریتو” که با سه گانه مرگ یعنی فیلمهای “عشق های سگی”، “۲۱ گرم” و “بابل” به شهرتی جهانی دست یافت، توانست در سال ۲۰۱۵ اسکار بهترین کارگردانی را برای فیلم “مرد پرنده ای” Bird Man بدست آورد و امسال هم برای این فیلم دوباره نامزد بهترین کارگردانی شده است و در صورت برنده شدن این جایزه تبدیل به کارگردانی دست نیافتنی خواهد شد.

این فیلم پرامیدترین فیلم اسکار ۲۰۱۶ با ۱۲ نامزدی در رشته های مختلف از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای “لئوناردو دیکاپریو” است.

با این پادکست همراه باشید و نظرات مختلفی را که هر یک از شرکت کنندگان در مورد فیلم، کارگردان و سایر عوامل دارند با نظر خود در مورد این فیلم مقایسه کنید.

آیا این فیلم رکورد پرافتخارترین فیلم اسکار را خواهد شکست؟

آیا “ایناریتو” تبدیل به اولین کارگردانی می شود که دو بار پیاپی جایزه اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرده است؟

آیا طلسم دیکاپریو با این فیلم شکسته شده و بالاخره بعد از ۶ نامزدی اسکار را بدست خواهد آورد؟

موافقان و مخالفان این کارگران مکزیکی در این پادکست در مباحثه ای داغ در مورد همه این موارد بحث خواهند کرد. این پادکست شنیدنی را از دست ندهید.

 

دانلود پادکست فیلم “بازگشته” Revenant به حجم ۳۰ MB از mediafire با قابلیت گوش کردن آنلاین

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
عزیزوف Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین ها قدیمی ترین ها
به من اطلاع بده:
عزیزوف
Guest
عزیزوف

سلام آفرین ب شما کار زیبایی کردید و زحمت می کشید ـ اما واقعا مستدلات سطح پایین بود مخالفان کارگردان و فیلم را می گویم در حد بچه هایی ک تازه اخذ مدرک کرده و مهر خشک نشده دانشکده های کم سطح مملکت مان گفت می کردند این فیلم ، شخصیت تاریخی امریکای تازه امریکا شده ست زمانی فیلم نامه بسیار اکشن تر روی میز ایناریتو رسید ک ایناریتو لایه زیرین یک داستان قهرمان با رویای امریکای را تقلیل داد و ب لایه زیرین رسید ک مناسبات انسانی جهان شمول را در بسط طبیعت منفعلانه مبسوط کرد ک تنها دوستی… ادامه دیدگاه »